לייעוץ חינם חייגו כעת:

להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו
שירותי החברה

קרניז גבס

קרניז גבס – אלמנט הגבס שיעצב לכם מחדש את הדירה

קרניז גבס הינו למעשה אלמנט גאומטרי העשוי מגבס ומטרתו להשלים את מראה החדר וליצור אווירה עיצובית ודקורטיבית. קרניז גבס מיותר בצורה מתועשת לפי המאפיינים הספציפיים שהוזמנו מראש, בהתאם לטעם העיצובי של בעל הבית ומעצב הפנים שהוא בחר לעבוד עמו. ניתן למצוא היום בשוק מגוון רחב של קרניזים שונים המשמשים הן את פנים הבית והן את הצד החיצוני שלו. קרניז גבס דקורטיבי יכול להוסיף משמעותית לאווירה השוררת בבית, הוא מוסיף נופך עיצובי שונה וייחודי ומאפשר לבית שלכם להיבדל משאר הבתים. ניתן ליצור קרניז בכל צורה אפשרית, על מנת להוסיף לאווירה היוקרתית בבית ובעצם לאפשר לכם לעצב את הבית שלכם כפי שנראה לכם לנכון.

עבודות קרניז גבס במחיר מנצח ושווה במיוחד!
פריסה ארצית והתחייבות להצעת מחיר כתובה
התייעצות מקיפה עם ניסיון של 10 שנים

למידע נוסף וקבלת הצעה אטרקטיבית חייגו עוד היום:
072-372-8442

קרניז גבס לעיצוב הקיר והתקרה

כל היתרונות של בניית קרניז גבס

קרניז גבס בסלון יכול להוות פתרון מושלם וזול המחליף את הצורך של הנמכת התקרה. בעבר היה נהוג להנמיך את תקרת הסלון על מנת להסתיר את כל הכבלים והצינורות שעוברים שם. היום, אין צורך בביצוע עבודות גבס הקשות והמתישות האלו, היות וניתן להיעזר בקרניז גבס שיסתיר את הצינורות וישאיר את התקרה גבוהה.

בכך למעשה אתם מרוויחים גם מהפן הכלכלי, שמאפשר לכם לחסוך כסף, וגם מהפן העיצובי. כל אחד יודע כי תקרה גבוהה מאפשרת תחושת מרחב רבה יותר בחלל החדר, וכאשר מדובר על הסלון הדבר חשוב אף יותר מהרגיל. אף אחד לא רוצה להיכנס לסלון צפוף וקטן, לכן תקרה גבוהה עם קרניז גבס שמסתיר את כל הצינורות היא הפתרון האידיאלי לכל בית. כמו כן, ניתן להזמין קרניז גבס לוילון ובכך ליצור מראה ייחודי ומיוחד רק לחלק.

במקום לקדוח בקיר ולהתקין את המוט שעליו הוילון תלוי, ניתן להיעזר בקרניז גבס ייחודי שיגולף ויעוצב לפי הבקשה האישית שלכם. אין ספק כי מדובר בתוספת מבורכת לכל בית ולכל חדר. אופציה נוספת לשכלל את מראה הבית, היא להתקין קרניז גבס עם תאורה נסתרת.

קרניז גבס תאורה נסתרת הוא הפתרון המושלם כדי ליצור מראה מרשים ויוקרתי בכל חדר. במקום להסתפק במנורה שתלויה ממרכז התקרה, ניתן ליצור קרניז גבס ייחודי בעל תכונות גאומטריות שונות שיתאימו לעיצוב הבית. הדבר יאפשר אווירה יוקרתית ואסתטית יותר לבית, ובכך תתרום להרגשת הביתיות של כל בני הבית.

מחירון קרניז גבס – כמה זה עולה?

לעומת עבודות בטון הנמשכות זמן רב ומלוות בערימות של אבק ולכלוך, עבודות הגבס מתאפיינות בזמן עבודה קצר משמעותית ובעבודה נקייה יותר. מעבר לכך, העלויות של בניית קרניז גבס הן הרבה יותר נמוכות מאשר עלויותיהן של עבודות בטון. לכן כל אחד יכול לשדרג את מראה הבית שלו מבלי לפשוט את הרגל או לעבור לגור בדירה שכורה בשל הבלגן וזמן העבודה הארוך שדורש שיפוץ רגיל. אם מצאתם קבלן גבס מקצועי המתמחה בבניית קרניזי גבס איכותיים, אין ספק כי תוך זמן קצר תוכלו ליהנות מבית משודרג. לרוב, המחירים לעבודות גבס אלו, יהיו החל מ־110 ש"ח למטר.

שירותים נוספים: נישות גבס , עבודות גבס למזגן , עבודות גבס לבית

שאלות תשובות

icon

התעריפים של קרניז גבס על ידי קבלן מקצועי עומד על החל מ־110 ש"ח למ"ר

icon

המחירים לבנייה והקמה של נישות ועיצובים בגבס עומד על החל מ־100 ש"ח למ"ר