לייעוץ חינם חייגו כעת:

להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו
שירותי החברה
לקוחות ממליצים
תומר לוי
קרא עוד
על מקצועני הגבס שמעתי מחברים קרובים, הבנתי שמדובר במקצועניים בגבס ולכן בחרתי להם לעשות הנמכת גבס למזגן, העבודה בוצעה ברמה גבוהה ביותר, תודה רבה לכם!
יפה כהן
קרא עוד
רציתי לעשות מזנון גבס, התלבטתי בין גבס לבין עץ, מקצועני הגבס עשו לי גבס בשילוב עץ שיצא פשוט מדהים, אין אחד שנכנס לבית שלנו ולא מחמיא לנו.
פאני מלאכי
קרא עוד
הגעתי אליהם מגוגל ואני מאוד מרוצה, ביצעו אצלי גבס בכל רחבי הבית, המחיר היה הוגן, התשלום היה לפי שלבי העבודה והביצוע היה ברמה גבוהה ביותר, תודה!
הקודם
הבא

עבודות גבס באשדוד

עבודות גבס באשדוד – מעלה את ערך הנכס

חלק ניכר מתושבי אשדוד הבינו כבר מזמן כי עבודות גבס באשדוד הן אחת הדרכים החסכוניות והחכמות ביותר להעלות את ערך הנכס. כל אחד הרי היה רוצה לגור בדירה חדישה ויפה יותר, ואם לא לגור בה, אז לפחות להשכיר אותה במחיר גבוה יותר. אחת הדרכים הקלות ביותר לבצע זאת, היא באמצעות עבודות גבס ייחודיות שנעשות אך ורק על ידי איש מקצוע מיומן ומקצועי. קבלן גבס אשדוד ידע לבצע שיפוץ של התקרה וקירות הבית הנמכת תקרה מזנונים ונישות באמצעות גבס, ובכך להעניק לדירה מראה חדיש ורענן יותר. כמו כן, ניתן לבנות קירות גבס באשדוד כדי לשנות את צורת החלל, ליצור חדר נוסף בבית או להסתפק במחיצה שתחלק את החלל בצורה יותר פונקציונלית וייחודית.

עבודות גבס באשדוד במחירים הכי טובים בארץ!
התחייבות לחומרים איכותיים וברמה גבוהה ביותר
הצעת מחיר בחינם – ללא עלות – רק אצלנו

המחירים הטובים ביותר באשדוד – חייגו עכשיו:
072-372-8442

המחיר הטוב ביותר לעבודות גבס באשדוד

מספר טיפים לגבי עבודות גבס באשדוד

כאמור, עבודות גבס נחשבות לעבודות קלות יחסית אך משתלמות מאוד הן מבחינת זמן העבודה והן מבחינת ההשקעה הכספית הנדרשת לצורך כך. ניתן להיעזר בעבודות גבס שונות על מנת לעצב מחדש את חלל הבית, במטרה ליצור חלל יותר מכובד ודקורטיבי. ניתן להשתמש בגבס כדי לעצב אף את מראה הקירות, הגבס מאפשר לגלף על הקירות עיטורים שונים של פרחים או צורות גאומטריות לפי התאמה אישית. ניתן לעצב באמצעות עבודות גבס את כל הבית, ולהתאים לכל חדר את העיצוב הייחודי שלו. קבלן גבס איכותי ישמח לסייע ולייעץ לכם כדי ליצור תחושה ביתית ונעימה.

שירותים נוספים: עבודות גבס באשקלון, עבודות גבס באופקים

שאלות תשובות

icon

המחיר ההתחלתי לעבודות גבס באשדוד הינו החל מ־110 ש"ח למ"ר

icon

המחיר לצביעה לבית, לדירה, או לנכס הינו החל מ־450 ש"ח. המחיר כולל צביעה בלבד של כל סוגי הקירות: בטון, עץ, או גבס