לייעוץ חינם חייגו כעת:

להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו
שירותי החברה

קבלן גבס

קבלן גבס מומלץ עם מקצועני הגבס

אם החלטתם לעשות עבודות גבס בביתכם, כנראה שתזדקקו לעזרתו של קבלן גבס מקצועי ואיכותי כדי להשלים את העבודה. תפקידו של הקבלן כולל בחירה של לוחות הגבס המתאימים לצרכים שלכם, תוך התחשבות בסוג החדר המדובר ובתכונות המיוחדות שחשוב שיופיעו בלוחות הגבס.

לדוגמא: אם מדובר בשיפוץ המתבצע בחדר האמבטיה, יש צורך לבחור לוחות גבס העמידים בפני מים ורטיבות ולא יפתחו עובש תוך זמן קצר. הדבר נכון גם ללוחות גבס המיועדים למטבח, היות ומדובר במקום עם אש בוערת ולכן חשוב לבחור לוחות גבס שיהיו עמידים בפני אש ולא ידלקו בקלות. מעבר לכך, קבלני גבס אחראיים להנחה הנכונה של לוחות הגבס על קונסטרוקציית המתכת המיועדת לכך, כמו גם לכל החיזוקים והקיבועים הדרושים. אומנם הקבלן נעזר בשירותיהם של קבלני משנה גבס, אך למעשה כל האחריות על ביצוע העבודה והאיכות שלה, מוטלת אך ורק עליו.

קבלן גבס בפריסה ארצית במחיר השווה ביותר בארץ!
שירות בפריסה ארצית ברחבי ישראל
התייעצות מקיפה והצעת מחיר בחינם ללא תוספת מחיר

מחפשים קבלן גבס? קבלו הצעה אטרקטיבית וחייגו עכשיו:
072-372-8442

זוהי דוגמא של עבודה מטעם קבלן גבס

כיצד לבחור קבלן עבודות גבס?

כאמור, קבלן גבס אחראי למעשה לכל עבודות הגבס שביקשתם לבצע בביתכם, אין זה משנה אם העבודות נעשו על ידיו או על ידי פועלים או קבלני משנה שהוא הביא מטעמו. לכן חשוב מאוד לבחור קבלן מנוסה ואחראי, בעל ניסיון רב שנים בתחום וכמות גדולה של לקוחות מרוצים. תמיד כדאי להיעזר בהמלצות של חברים או מכרים שעשו לאחרונה שיפוצי גבס בביתם ויצאו מרוצים הן מטיב העבודה והן מהשירות והמחיר שקיבלו מהקבלן.

חשוב לסגור מראש עם הקבלן את כל הדברים הטכניים, כולל הצעת מחיר מסודרת ומה בדיוק נכלל בתוכה. תוודאו שהכול רשום ומובן, על מנת להימנע ממצבים לא נעימים בהמשך הדרך. תוודאו כי חתמתם על חוזה עם הקבלן שכולל את כל הסעיפים שמבהירים את סוג העבודה המוזמנת, כמות וסוג החומרים הדרושים לצורך כך, זמן משוער לסיום העבודה וכמובן המחיר שסוכם מראש.

לסיכום, עבודות גבס הן ללא ספק הדרך היעילה והמשתלמת ביותר לשפץ את הבית וליצור אווירה נעימה ומרעננת בחלל הדירה. חשוב כמובן לבחור קבלן מקצועי ואחראי לצורך ביצוע העבודות, כדי להימנע מעבודה לא איכותית או אף לא בטיחותית בעליל. בנוסף לזה, המחירים לעבודות גבס, מטעם קבלן גבס מקצועי, יעלו לכם החל מ־110 ש"ח למ"ר.

קבלן גבס – שירותים נוספים: סיפריות גבס , עבודות גבס מחירים ,  מחירי עבודות גבס

שאלות תשובות

icon

המחירים של קבלן גבס מתומחרים לפי מטר מרובע. לרוב, המחיר יהיה החל מ־110 ש"ח למטר. המחירים עשויים להשתנות בהתאם לסוג וגודלה של העבודה

icon

המחירים עבור עיצובים בגבס ושיפוץ כללי בגבס עומד על החל מ־100 ש"ח למטר