לייעוץ חינם חייגו כעת:

להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו
שירותי החברה

קיר גבס

קיר גבס מקצועי ומעוצב – למה זה כדאי דווקא עכשיו?

אחד החומרים המהפכניים ביותר בבניה המודרנית הוא קיר גבס. הגבס הינו חומר גלם שמשמש בבניה המודרנית  בניית קיר גבס נעשית באמצעות לוחות גבס ומשמשות בעיקר לעיצוב פנים הבית. עד לפני כמה שנים החיסרון בבנייה בשיטת קיר גבס היה אי עמידות למים קיר הגבס היה מתנפח במגע עם לחות ומים. המחיר של עבודות גבס מתחיל ב־110 ש"ח למטר לרוב עבודות הגבס השונות, פרט לשירותי עבודות גבס מיוחדות או מורכבות.

אך בעשור האחרון פותחו סוגים שונים של לוחות גבס עמידים במים וכן לוחות גבס נגד אש  לוחות מבודדים נגד רעשים וכן לוחות שמונעות חדירת קרני רנטגן לכל אחד מהם שימוש שונה בהתאם לצורכי הבניה לוחות מבודדי רעש ישמשו בעיקר לבניית אולפני הקלטות ושידורי טלוויזיה, לוחות נגד מים ישמשו בעיקר לבניית חדרי אמבטיה ושירותים וכן הלאה. ניתן היום אפילו לבנות בנייה קלה חיצונית העשויה מלוחות גבס. הבנייה של קיר הגבס נעשית על ידי קונסטרוקציה מיוחדת מברזל שתומכת בקיר הגבס ונותנת לקיר את המראה ואת החיזוק שהוא צריך.

קיר גבס מעוצב ומודרני במחיר שיפתיע גם אתכם!
חברה עם שירות בפריסה ארצית ברחבי הארץ
ייעוץ מקצועי ואנושי בחינם והצעת מחיר ללא תוספת תשלום

השירות הטוב ביותר שתקבלו – לפרטים והזמנות חייגו עכשיו:
072-372-8442

קיר גבס שנבנה ועוצב על ידי קבלן גבס

היתרונות בבנייה בקיר גבס

הגבס הינו מוצר זול יחסית וניתן לעשות איתו כמעט ככל העולה על רוחנו הבנייה הינה מהירה מדויקת וקלה ונעשית בדרך כלל ללא שימוש בחומרים מלכלכים כגון מלט וחול שמשמשים לבנייה רגילה.  את קירות הגבס ניתן לחתוך בסכין ואת הקונסטרוקציה ניתן לעצב לפי רצוננו.

הקלות והפשטות שבבניית קיר גבס הפכה את המוצר למבוקש מאוד בעשור האחרון בתחום הבנייה  וניתן לעצב איתו את הבית כפי רצוננו ולשנות כמעט את כל מראה הבית החל מהוספת חדרים או מחיצות לצרכים שונים מזנונים מגבס, הנמכת תקרות וכו'  מרבית ממעצבי הפנים משתמשים בבניית קיר גבס בכדי לקבל את העיצוב הרצוי לפי רצונם. על ידי בניית קיר גבס ניתן להסתיר כבלים חוטים חשמליים וצנרת בכדי לתת מראה אחיד ואסתטי לבית.

ניתן לעצב את הבית באמצעות קירות גבס על ידי בנייה של נישות גבס לטלוויזיה ולאחסון כמו כן ניתן לבנות מזנונים ארונות מדפים והשמים הם הגבול.

האם אפשר לבנות קיר גבס לבד? 

בניית קיר גבס אמנם נראית על פניה כעבודה פשוטה שניתן לעשות בכוחות עצמנו. אך למעשה הדיוק והמקצועיות הם שם המשחק בעבודה זו. אי דיוק של חיתוך או מידות ליכול לגרום לקירות להיות עקומים ולא אסתטיים. כמו כן בנייה לא תקינה של הקונסטרוקציה עלולה לגרום לקיר הגבס להיות חלש ולא עמיד בפני מכות ולחצים שונים.

קבלן גבס מיומן יוכל לבנות עבורנו את שלל העיצובים שאנו רוצים לשנות את חדרי הבית וכל זאת במקצועיות וביעילות לאחר בניית קיר הגבס חובה לעשות שפכטל להחלקת המראה ואחידות הקירות שנבנו וכן ליישר זויות ופינות בכדי שהבית יהיה מעוצב כמו שצריך. ייעוץ עם בעל מקצוע אמין ואיכותי יוכל לתת מענה בשעת שיפוץ הבית ושינוי חדרי הבית או אם רוצים לתת לבית מראה יוקרתי ועשיר וזאת בלי להוציא יותר מדי כסף על השיפוץ.

אז, אם גם אתם רוצים לשנות את הבית שלכם ולתת לו מראה חדשני יוקרתי ומרהיב הזמינו עוד היום קבלן גבס מקצועי שיעניק לביתכם את המראה האידיאלי עבורכם. אנחנו, מקצועני הגבס, נספק לכם עבודות גבס ברמה המדויקת ביותר.

שאלות תשובות

icon

המחיר לבניית קיר גבס מקצועי מאפס הינו החל מ־100 ש"ח למ"ר

icon

התעריפים לבניית חדר גבס באופן מלא מא' ועד ת' הינו החל מ־500 ש"ח