לייעוץ חינם חייגו כעת:

להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו
שירותי החברה
לקוחות ממליצים
תומר לוי
קרא עוד
על מקצועני הגבס שמעתי מחברים קרובים, הבנתי שמדובר במקצועניים בגבס ולכן בחרתי להם לעשות הנמכת גבס למזגן, העבודה בוצעה ברמה גבוהה ביותר, תודה רבה לכם!
יפה כהן
קרא עוד
רציתי לעשות מזנון גבס, התלבטתי בין גבס לבין עץ, מקצועני הגבס עשו לי גבס בשילוב עץ שיצא פשוט מדהים, אין אחד שנכנס לבית שלנו ולא מחמיא לנו.
פאני מלאכי
קרא עוד
הגעתי אליהם מגוגל ואני מאוד מרוצה, ביצעו אצלי גבס בכל רחבי הבית, המחיר היה הוגן, התשלום היה לפי שלבי העבודה והביצוע היה ברמה גבוהה ביותר, תודה!
הקודם
הבא

גלריה

תמונות של עבודות גבס שלנו

בסופו של דבר כאשר אתם רוצים להזמין שיפוץ ולראות את יכולותיו של שיפוצניק אתם רוצים לראות תמונות. בתור מומחי עבודות גבס מקצועית אנחנו נביא לכם פה כמה תמונות של עבודות גבס שעשינו בעבר הרחוק והקרוב שתוכלו לצפות בעצמכם ולהחליט אם העבודות נראות מקצועיות והאם להזמין אותנו לשפוץ גם אצלכם בבית
עבודות גבס בסלון

עבודת גבס לטלויזיה

סלון משופץ עם גבס

אם העבודות שלנו עומדות לפי שביעות רצונכם אתם מוזמנים להתקשר ולהזמין את שירותינו בטלפון המופיע לכם בראש העמוד או בצד להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים הדרושים.

עבודות גבס – אנו מתמחים בענף הגבס, מעסיקים  צוות של אנשי מקצוע המקצוענים ביותר בתחום עבודות גבס בארץ. אנו מגיעים לכל יעד בארץ כדי לבצע עבודה מושלמת ואיכותית עם הציוד היקר ביותר כדי לספק את רצון לקוחותינו. אנשי הצוות של עדי עבודות גבס מעניקים שירות עבודות גבס בכל צורה ולכל מטרה – כמובן שכל אנשי הצוות שלנו יוצא אקדמיות יוקרתיות לקורס עבודות גבס.

ורשימת שירות עבודות גבס שלנו עוד ארוכה.

להזמנות/שאלות חייגו אלינו – עבודות גבס https://www.my-gypsum.co.il/