לייעוץ חינם חייגו כעת:

להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו
שירותי החברה

תקרות גבס

תקרות גבס – מידע חיוני לגבי תקרות גבס שונות

שיטת הבנייה החדשנית העושה שימוש ביתרונות של הגבס פתוחה לשימושים רבים. אך אחד הנפוצים והאוניברסליים ביותר מבניהם – עבודות גבס תקרה. ניתן ליצור פתרונות מגוונים למטרות רבות, בבית ובמשרד, ובאמצעות עבודות גבס בתקרה ליצור מקום מחייה ו\או עבודה הרבה יותר אסתטי ובעל יתרונות נוספים, כגון בליעת רעשים, יצירת אווירה מתאימה ועוד. על מנת להתחיל את התהליך בצורה הנכונה והמותאמת ביותר, מומלץ להכיר את הסוגים השונים של עבודות גבס תקרה, בכדי להתאים את סוג האריחים וסוג העבודה שהכי יתאימו למטרות שלכם.

מגוון רחב של עיצובים של תקרות גבס מודרניות
הצעת מחיר בחינם ללא התחייבות וללא תוספת תשלום
התייעצות בחינם לפני השיפוץ ובכל נושא

קבלן גבס בפריסה ארצית – לפרטים נוספים חייגו עוד היום:
072-372-8442

זוהי תמונה של תקרות גבס שעשינו בבית הלקוח

הסוגים השונים של יצירת קיר גבס בתקרה

באמצעות עבודות גבס לתקרה ניתן לקבל אפקט של תקרה נמוכה יותר במקומות הדרושים. ניתן לעשות זאת בחלק מהחדר בלבד, באמצעות תהליך של עבודות גבס תקרה צפה. בעבודות אלה, קיר הגבס "נתלה" מעל התקרה באמצעות קורות מיוחדות, ואינו צמוד לקירות החיצוניים של המבנה.

זה יוצר את האפקט של הקיר הצף, וכן מאפשר לנצל בצורה נוחה ונגישה ביותר את השטח שבין התקרה עצמה, לבין קיר הגבס. בין השימושים השונים של קירות הגבס ניתן למצוא את האפשרות להצניע פתרונות תאורה חבויים כגון ספוטים, להעביר תשתיות חשמל ותקשורת, וכן מערכות סאונד וטלוויזיה. במשרדים ניתן להוסיף על היתרונות של עבודות גבס הנמכת תקרה באמצעות "מגשי" גבס מחוררים בעלי שכבה של מבודד אקוסטי, מה שמסייע ליצור אווירה שקטה יותר בחלל שבו נמצאים אנשים רבים המדברים בו-זמנית (מרכזיות טלפוניות, למשל).

התרומה של תקרות גבס מעוצבות

כאשר מחליטים להתקין ו\או להוסיף תקרות גבס מעוצבות, חשוב מאוד לבדוק מראש כיצד נראות עבודות אלה בסופו של התהליך, בכדי לא להתאכזב מאוחר יותר. מלבד העדות של המקצועיות של עבודת הספק, זה מאפשר גם להתרשם ממספר סוגי של גבס שכל אחד מותאם למטרות ספציפיות. לדוגמא, הגבס הורוד עמיד בפני אש, מה שמאפשר להתקין אותו בקופסאות חשמל או בנישות מיוחדות המיועדות לציוד כיבוי אש. כמו כן, כדאי לזכור שעבודות גבס פשוטות ונגישות כמו הנמכת תקרה עשויות לקחת מספר ימי עבודה, בעוד עבודות מורכבות ביותר הופכות לדומות לבנייה, ועשויות לקחת עד חודש ימים. המחירים לרוב עבודות הגבס הינם החל מ־110 ש"ח למטר ומשוערכים לפי כמות החומרים וגודל העבודה.

מוצרים נוספים: תקרה צפה , תקרה צפה מגבס למטבח , תקרה צפה לסלון

שאלות תשובות

icon

המחירים והתעריפים להנמכה או עיצוב תקרות גבס עומדים על החל מ־200 ש"ח למ"ר

icon

המחירים הינם לשירות בלבד, ייתכנו תוספות עבור החומרים והרכיבים שישומשו עבור העבודה