לייעוץ חינם חייגו כעת:

להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו
שירותי החברה

הנמכת תקרה

החשיבות של הנמכת תקרה מגבס – וכמה זה תורם לבית?

כל אחד רוצה לחיות בדירה מושקעת ומשופצת, ליהנות מקירות לבנים ונקיים ומאווירה כללית של אסתטיקה וניקיון ברחבי הבית. אך אנשים רבים הבוחרים לערוך שיפוץ כללי בבית, סובלים לא פעם במשך חודשים ארוכים את החיים בין הפועלים והעבודות השונות. כל מי שעשה שיפוץ מכיר את תחושת חוסר הפרטיות והבלגן המוחלט השורר בבית.

הכול מלא באבק ולכלוך, אין לכם רגע של שקט לעצמכם ובסוף היום אתם הולכים לישון בתוך אתר בנייה. למעשה, מעבר לאי נוחות הכללית ולעבודות האיטיות שנמשכות לאורך ימים רבים מספור, מדובר גם על הוצאה כספית ניכרת.

שיפוץ רציני עולה היום ביוקר, ולכן לא כל אחד יכול להרשות זאת לעצמו. אחת האלטרנטיבות הפופולריות ביותר לאחרונה היא עבודות גבס, ובפרט הנמכת תקרה. הנמכת תקרה מגבס משנה למעשה את כל האווירה בבית, היות וחלל הבית הכללי מקבל פתאום מראה שונה וייחודי למדי. בשילוב עם עבודות גבס נוספות, ניתן לשדרג ולשפר משמעותית את מראה הבית בזמן קצר ובמחיר נמוך יחסית.

הזמנת קבלני גבס במחירים משתלמים רק אצלנו
עבודה יסודית ומקצועית מא' ועד ת'
הצעת מחיר בחינם ללא עלות וללא התחייבות

לפרטים נוספים והזמנות חייגו עוד היום:
072-372-8442

התוצאה הסופית לאחר הנמכת תקרה בגבס

תמונות של הנמכת תקרה מגבס

למעשה הנמכת תקרה מגבס היא טכניקה ידועה ששימשה מזה שנים רבות כדי להסתיר את כל הצינורות וחוטי החשמל שמשמשים את הבית. אך בשנים האחרונות גילו מעצבי פנים רבים את הטכניקה הפשוטה הזאת, והחלו להשתמש בה כדי לייצר אווירה יוקרתית ומרשימה יותר בחלל הבית.

אם בעבר כל התקרות היו אותו הדבר, היות והן נעשו באותה צורה מלבנית וסטנדרטית, היום המצב שונה לחלוטין. הנמכות תקרה דקורטיביות הפכו לעניין פופולרי היות יותר ויותר אנשים בוחרים לעצב את הבית שלהם בצורה כזו. הנמכת תקרת גבס מאפשרת לכל אחד להפעיל את היצירתיות שלו כדי לעצב את הבית או החדר הספציפי בצורה ייחודית ומפתיעה.

ניתן לעצב דירה עגולה או אליפטית, ולא להסתפק במלבן הסטנדרטי של פעם. כמו כן, ניתן להיעזר בעיצובי גבס שונים כדי להוסיף עניין בתקרה ואף לגלף עליה צורות וציורים שונים. כמובן שחשוב ליצור תכנית הנמכת תקרה בעזרת מעצב פנים או אדריכל המתמחים בתחום וידעו לייעץ לכם לגבי היתרונות והחסרונות של כל בקשה ורצון שלכם.

ניתן לשלב בתוך התקרה המונמכת בוידעם שישמש אתכם כמקום אחסון פונקציונלי ונוח, שלמעשה יישאר נסתר מהעין ולא יפריע לעיצוב הכללי של התקרה שלכם. חשוב לבחור איש מקצוע רציני ואיכותי לצורך ביצוע העבודות, כדי להבטיח לעצמכם עבודה איכותית ובטיחותית ושינה טובה יותר בלילה.

מחירון הנמכת תקרה מגבס – כמה זה עולה?

עלות הנמכת תקרת גבס אינה גבוהה במיוחד, היות והגבס עצמו נחשב לחומר גלם זמין וזול יחסית. בנוסף לכך, מדובר על עבודות שיפוץ קצרות משמעותית ולכן גם העבודה תהיה זולה ביחס לכל שיפוץ אחר. אין צורך לחיות חודשים שלמים באתר בניה, היות ועבודות הגבס נעשות בצורה מהירה ויעילה, ללא לכלוך מיותר ובמחיר שווה לכל כיס.

שירותים נוספים: הנמכת תקרה באמבטיה , הנמכת תקרה בסלון , הנמכת תקרה למזגן

שאלות תשובות

icon

המחירים להנמכת תקרה מגבס הינם החל מ־300 ש"ח למ"ר בלבד

icon

הגובה המומלץ להנמכת תקרה מגבס למזגן הינו כ־50 ס"מ.