לייעוץ חינם חייגו כעת:

להצעת מחיר השאירו פרטים או התקשרו
שירותי החברה

מזנון גבס

המדריך המלא ליצירת מזנון גבס מושלם

עבור רובנו, מזנון זהו משהו מיושן מאוד שהגיע אלינו ממזרח אירופה. הרושם המובהק ביותר הינו שמדובר בערמה ענקית ולא יעילה של קרשי עץ שכל הזמן מתמלאים אבק. אך התקופה המודרנית מספקת לכם את האפשרות ליצור מזנון בסגנון שונה לגמרי – מזנון גבס. קונספט זה התגבש ככל שהתפשטה תופעת בניית מוצרים שונים מגבס כפתרון יעיל, אסתטי, נגיש ולעיתים אפילו זול יותר מריהוט.

כמובן שמדובר בפתרון קבוע שנשאר בתוך הקיר, לפיכך מדובר בתהליך שכדאי לעשות אך ורק בדירה, בית או משרד השייכים לכם, או לפחות כאלה שאתם מתכננים לשהות בהם מספר שנים טובות. עבודות גבס מזנון גבס מאפשרות לכם לקבל תוצאה איכותית ואסתטית, והכי חשוב – ליצור את סוג, כמות, גודל והיקף מקומות האחסון בהתאם לטעם ולצרכים שלכם.

מבחר רחב של מזנוני גבס ועיצובים לבחירה
מחירים אטרקטיביים ונוחים עם מבצעים שווים לצרכן
הצעת מחיר ללא עלות ואספקה מהירה

לפרטים נוספים ובירורים חייגו עוד היום:
072-372-8442

לקבלת הצעת מחיר של מזנון גבס לחצו

מה כוללות עבודות גבס מזנון?

לא כולם התרגלו לרעיון של פרטי ריהוט העשויים מגבס, כלומר כאלה שנראים כחלק מהקיר. אך ברגע שמתרגלים לכך – זה נעשה פשוט וקל. באופן כללי ביותר, הביצוע של עבודות גבס מזנונים כולל מספר שלבים: שלב מקדים, שלב מעשי ושלב הסיום. של ההכנה כולל ניקוי האזור, יישור של הקיר במידת הצורך ועבודות אחרות שמטרתן העיקרית הינה לוודא שקירות הגבס יתיישבו בצורה איכותית ובטיחותית על קיר הבסיס.

בשלב ההתקנה מודבקים קירות גבס שנבנו על פי פרמטרים קבועים מראש. ניתן להתקין מזנונים במגוון הרכבים, כולל מקום לטלוויזיה שנעשית גם כן על ידי עבודות גבס לטלוויזיה, וכן מקום לרמקולים ופריטים נוספים שיהפכו את המקום ליעיל ביותר מבחינת אחסון, וכן אסתטי ביותר. תהליך הסיום כולל טיוח של כל המשטח ליצירת הגימור הרצוי.

סוגים שונים של מזנונים מגבס

כמובן שניתן ליצור כל מזנון על פי הדרישות הספציפיות שלכם. אך כדאי לקחת בחשבון את העובדה הפשוטה שבסופו של יום הדרישות והצרכים של כל אדם הם די דומים, לכן לעיתים מספיק לראות מספר דוגמאות של מזנון גבס תמונות על מנת להבין מה מהם הכי מתאים לכם, ואולי להוסיף סעיף או שניים המייחדים אתכם.

כמו כן, ניתן לבחור בין מזנונים שמהווים חלק בלתי נפרד מהקיר, או האפשרות הנפוצה יותר – מזנונים תלויים. בדרך כלל, ההתאמה נעשית על בסיס המאפיינים הספציפיים של החדר שלכם שבו אתם מעוניינים להתקין את המזנון. באופן כללי, היתרון הגדול ביותר מזנונים אלה הינו חיסכון במקום והיבט אסתטי.

פירוט נוסף על האלמנט העיצובי

ההיבט הבולט ביותר של כל עבודות הגבס נעוץ בעובדה הפשוטה שמדובר ביצירות אמנות לכל דבר. מזנונים מגבס מעוצבים יאפשרו לכם להשיג את כל המטרות של ריהוט חדש לצד שיפוץ חלקי מרשים בחדר זה או אחר, ובעיקר בסלון, שבו השינוי ניכר בצורה המהותית ביותר וגם משפיע בצורה מלאה על שאר החדשים והאזורים בבית כולו. בחירה בפתרון זה תאפשר למשפחה ליהנות מעברים נעימים זה בחברת זה, תוך חיסכון במקום.

שירותים נוספים: עבודות גבס מיוחדות , עבודות גבס מזנונים , ספריות גבס

שאלות תשובות

icon

המחירים של מזנון גבס סטנדרטי הינו החל מ־3,000 ש"ח. הוספת זכוכית, חומרי עץ, או חומרים נוספים עשויים ליקר את המזנון.

icon

התשובה היא, כן. קיימים סוגים נוספים של מזנוני גבס אשר משלבים בתוכם חומרים נוספים: זכוכית, עץ, מתכת, ואבן. בנוסף, קיימים עיצובים מרהיבים של מזנון גבס.